Dárky

Betonové náušnicedetail

Betonové náušničky, zlacené 24 karátovým plátkovým zlatem, komponenty vyrobené z chirurgické oceli. Design Jitka Malíková.

 

Origami Jewellery ‚Šperky Origami‘detail

Šperky jsou centrem pozornosti dnešního životního stylu. Inspirací pro Origami Jewellery je krása typického japonského skládacího řemesla a japonská kreativita.

Značku založili francouzští designéři a přátelé Claire Naa & Arnaud Soulignac.

Nádhera tvarů origami ovlivnila výběr materiálu, zlata a stříbra, a také důraz na přesné provedení. V Japonsku designéři našli zlatnické mistry, kteří umí přesně reprodukovat takto křehké a krásné tvary.

V lednu 2008 „Claire & Arnaud“ představili svoji první kolekci šperků s modelem Tsuru®, symbolem míru v Japonsku.

Následovali králík, jelen, labuť, a další se připojili k rodině.

Bohemania – ÓM Béretdetail

Naše kolekce vlněných čepic ÓM Béret z řady Bohemania je navržena a vyrobena v Česku. ÓM Béret je vskutku božská pokrývka hlavy. Čepičky jsou zhotoveny podle našeho návrhu tradičním způsobem ze 100% vlny.  Poskytují prostor pro invenci nositele a jsou určeny ženám, mužům i dětem. Při jejich nošení si užijete spoustu zábavy, radosti a budete se těšit vlastní vynalézavosti.

DSC_0294DSC_0311
DSC_0261 (1)
DSC_0251

Beverley Pricedetail

Dekorativní umění inspirované ulicí má v Jižní Africe dlouhou tradici a je ukázkou jak se odpad - plechovky od limonád, víčka láhví, atd. může stát cenným šperkem. Jihoafrická umělkyně Beverly Price tvoří své šperky s takovým mistrovstvím, že její díla zdobí třeba i sbírku newyorského Museum of Arts and Design a nosí je Graca Machel, vdova po jihoafrickém prezidentovi Nelsonu Mandelovi. Jsou to výrazné, přesto jemné kousky, které podtrhnou váš šatník.

Baggudetail

BAGGU vyrábí jednoduché, vysoce kvalitní nylonové tašky v mnoha pestrých barvách a vzorech. Jsou bytelné, mají mnohostranné využití, a můžete si z nich poskládat vaši osobní kolekci.

Igelitky na jedno použití jsou minulostí. Moderní žena nakupuje s recyklovatelnými eko taškami. Baggu ekologické nákupní tašky jsou stylové a velmi odolné.

BENSIMON NEW!detail

TENNIS

Bensimon vintage tenisky jsou vyrobené z recyklovaných materiálů, plátna a gumy.  Jejich design je geniálním propojením jednoduchosti a luxusu, snad i proto zdobí nejelegantnější duše světa.  Mezi fanoušky a zákazníky nadčasových kecek patří Brigitte Bardot, Jane Birkin, Kate Moss nebo Camilla Parker-Bowles.

Antoine et Lilidetail

Antoine et Lili s velmi sofistikovanou barevnou paletu jsou oceňováni pro skvělou práci hedvábím, bavlnou, lnem a vlnou. Jejich střihy jsou precizní a čisté linie podtrhující krásu ženského těla bezkonkurenční.