Novinky

šaty ze zlaté a stříbrné přízedetail

Kolekce háčkovaných šatů, navržených a vyrobených exkluzivně pro řadu Bohemania.

DSC_0372 (1)

DSC_0231
DSC_0070
DSC_0033

 

Betonové náušnicedetail

Betonové náušničky, zlacené 24 karátovým plátkovým zlatem, komponenty vyrobené z chirurgické oceli. Design Jitka Malíková.

 

Origami Jewellery ‚Šperky Origami‘detail

Šperky jsou centrem pozornosti dnešního životního stylu. Inspirací pro Origami Jewellery je krása typického japonského skládacího řemesla a japonská kreativita.

Značku založili francouzští designéři a přátelé Claire Naa & Arnaud Soulignac.

Nádhera tvarů origami ovlivnila výběr materiálu, zlata a stříbra, a také důraz na přesné provedení. V Japonsku designéři našli zlatnické mistry, kteří umí přesně reprodukovat takto křehké a krásné tvary.

V lednu 2008 „Claire & Arnaud“ představili svoji první kolekci šperků s modelem Tsuru®, symbolem míru v Japonsku.

Následovali králík, jelen, labuť, a další se připojili k rodině.

Mikulášskádetail

V pondělí 5. prosince od 17 hodin Kamila a tým Tribu bude v obchodě hostit každoroční Mikulášskou oslavu. ♥ zveme na hudbu amerického skladatele Michaela Delii, dobré víno a speciální slevy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bohemania – ÓM Béretdetail

Naše kolekce vlněných čepic ÓM Béret z řady Bohemania je navržena a vyrobena v Česku. ÓM Béret je vskutku božská pokrývka hlavy. Čepičky jsou zhotoveny podle našeho návrhu tradičním způsobem ze 100% vlny.  Poskytují prostor pro invenci nositele a jsou určeny ženám, mužům i dětem. Při jejich nošení si užijete spoustu zábavy, radosti a budete se těšit vlastní vynalézavosti.

DSC_0294DSC_0311
DSC_0261 (1)
DSC_0251

Oslava 12. narozenindetail

♥ zveme všechny naše přátele a zákazníky ve čtvrtek 15. září mezi 18. a 20. hodinou na drink, nákup a malé překvapení. Celý den budeme mít slevy na mnohé z našich kolekcí. Těšíme se, že si s vámi pozvedneme sklenku.

12_let_tribu_pozvanka-copy

 

Autorské vlněné čepičkydetail

Paní Bůžková je jediná 92-letá módní ikona v Praze a ve střední Evropě. Jsme hrdí, že máme její ručně vyrobené a osobně navržené čepičky exkluzivně v našem obchodě. Vytváří jednoduché, klasické, zábavné a velmi nápadité zimní čapky z krásných přízí, které se okamžitě staly bestsellery. Milujeme paní Bůžkovou a její čepičky, a jsme si jisti, že vy budete také.